Реєстр спеціалістів Інституту Біодинаміки в Україні

Інститут Біодинамічного Здоров'я орієнтується на випуск висококваліфікованих терапевтів, щоб допомагати людям при тривозі, болях, травмі та інших стражданнях. На цій сторінці ви можете знайти та перевірити кваліфікацію терапевта, дату сертифікації, місто роботи, контакти.

Категорії кваліфікації

BCST - сертифікофані Біодинамічні краніосакральні терапевти за стандартами нашого Інституту Біодинаміки та Міжнародного Об'єднання з Навчання Біодинаміки (IABT). Пройшли повне, як мінімум, 700 годин навчання та виконали усі умови сертифікації.

Наставник TRE - загальний термін для позначення члена викладацької команди навчання TRE провайдерів, може бути тренером з первинної сертифікації, тренером з вторинної сертифікації, тренером з вторинної сертифікації (стажистом), наставником TRE, наставником TRE (стажистом).

TRE Провайдер - сертифікований провайдер Вправ для звільнення від напруги та травми (TRE®). Спецаліст пройшов навчання та виконав усі умови сертифікації, які встановлює TRE for All, Inc., щоб професійно проводити інших через цей процес.

Спеціалісти