фото Татяни Усольцевої

Тетяна Усольцева

Привіт, друже! Трошки розкажу про себе, свій шлях до терапевтичної практики та про те, що мене надихає. Мене дууууже надихає те, чим я вибрала займатись в житті. Це було не просто і не одразу. Але, можна сказати, одразу був танець. Зараз я викладаю танцювальний напрям Трайбл Ф`южн в Києві. Якщо ви бачили танцювальні відео, де виконавиці рухаються абсолютно магічно-заворожуюче, то це воно). Зі своїх 5 рочків я займалася балетом, а потім, з багатьох стилей вибрала Трайбл. Він близький для мене в ідеї глибокого відчуття себе та природнього руху в задоволенні.  Бути мамою двох хлопчиків - це ще одне натхнення, океан любові, та, звичайно, постійні виклики. А виклики допомагає проходити практика.

Чому біодинаміка?

З чого "все" починається? З тіла, думки, емоції, енергії? Як воно все пов'язане? Що насправді треба лікувати? А духовний розвиток звідки починається? Багато питань, пошук цілісної картини світу, своїх справжніх смислів, ідея допомагати іншим звільнятись від страждання рухали мною. Я захоплювалась цілительством, енергетичними практиками, арт-терапією і шукала відповіді на свої питання.  В біодинаміці я знайшла глибинні принципи роботи з людиною вцілому - тілом,  емоційним станом, її історією. Це не швидкий та простий шлях, проте він дає безцінну можливість відчути спокій, яснісність, цілісність та відновити себе природнім чином.  Я не перестаю дивуватися красі, яка відчувається під руками при кожному доторку до людини. І звичайно, мене це надихає.

іконка

Які курси веде

іконка

Моя освіта:

  • іконкаСтудентка Міжнародного сертифікованого навчання Біодинамічної краніосакральної терапії в Україні
  • іконкаСертифікована провайдерка методу TRE® (Trauma and tension release excercises) - Реліз напруги і травматичного досвіду в TRE for ALL та TRE College
  • іконкаПройшла курс Міжнародного  навчання методу Emotion Aid
  • іконкаБазовий рівень курсу Соматичної терапії травми Somatic Exsperiencing International
  • іконкаАрттерапевтка
  • іконкаСпеціалістка з фізичної реабілітації НУФВСУ
  • іконкаЗакінчила хореографічну школу