фото Коліна Перроу 1

Колін Перроу

Колін відомий міжнародний вчитель біодинамічної краніосакральної терапії. Колін був одним із викладачів, які розробили біодинамічну краніосакральну терапію. Його викладання засноване на 30-річному досвіді ведення успішної приватної практики в Південному Уельсі у Сполученному Королівстві.

О Дзень практиці та підході навчання

Колін навчався у трех мастерів Дзень. Тіт Нат Хан був одним із близьких Коліну вчителів. Завдяки практики дзен і уважності протягом 40 років він привносити ясність і гумор у свою роботу. Колін вважає, що для того, щоб одужати, нам потрібно приділяти увагу всім аспектам нашої природи і життя. Колін особливо зацікавлений у тому, щоб навчити людей усвідомлювати свій власний досвід і створювати середовище навчання, в якому це підтримується.

Про шлях

Колін був фермером але у 20 років потрапив в аварію отримавши перелом хребта. Лікарі сказали йому, що він не зможе ходити. Два раза на тиждень Колін проходим сесії краніальної терапії і це допомогло йому відновитися. Після цього досвіду він усвідомив, що хоче бути, як ці терапести. Колін поступив на навчання краніосакральної терапії в Інституті Каруна. Де потім став частиною викладацької команди та разом зх Френкліном Сіллзом, Кетрін Уклея і Клер Долбі працювали над розвитком біодинамічного підходу.

фото Коліна Перроу 2

Роль в Інституті Біодинаміки

Колін зробив вилекий вклад в розвиток Біодинаміки в Україні. Ми отримували багато підтримки та наставництво з 2019 року, що допомогло нам заснувати Інститут Біодинамічного Здоров'я. З початку 2023 року Колін Перроу приїзджає до України, щоб навчати наших студентів біодинамічного підходу.

іконка

Які курси веде

  • Старший викладач з сертифікованого навчання Біодинаміки

    Навчання BCST