фото Максима Усольцева

Максим Усольцев

Дорогий гість! Дуже радий буду з Вами познайомитися, але зараз розповім про себе. Я захоплено розвиваю методи тілесної терапії в Україні. Особливо біодинамічну краніосакральну терапію, як глибокий метод терапії тривоги, болю, травми і більше. З цією метою було мною створено Інститут Біодинаміки й організовано всі напрямки всередині нього.

Про терапію

Я свій шлях почав як викладач йоги. Оскільки з 13 річного віку захоплювався йогою і медитацією, то у 18 років (з 2009 р.) я почав проводити свої перші заняття. Далі підключилися вивчення остеопатії, рухової терапії, психотерапії та навіть гіпнотерапії, але вони швидко відійшли на задній план, коли мене вразила глибина і чуйність дотику в біодинаміці.

У мене був хронічний патерн, біль із напруженням і депресією, через стреси, які я переживав у дитинстві. І біодинаміка була, як ковток свіжого повітря на тлі всіх методів, наче це було єдине, що мені було здатне допомогти тоді. Я пережив безпеку і спокій, який можна відчути напевно тільки у внутрішньоутробному періоді. Дотик дуже м'який, але торкається всього тебе, що дає змогу розв'язати глибокі історії, які були фіксовані в нас. Я відчув, що це прекрасний спосіб допомагати людям.

Вивчення біодинаміки

  • Мені пощастило вчитися у викладачів, які брали участь у розробці біодинамічної краніосакральної терапії: Кетрін Уклея і Колін Перроу. А також у відомих викладачів, які зробили великий внесок у розвиток біодинаміки: Стів Хейнс, Джозеф Штайнер, Майкл Керн. По завершенню навчання я був першим сертифікованим фахівцем в Україні. А слідом виникло прагнення організації Клініки Біодинаміки і сертифікованого навчального курсу.
фото Йога

Йога і TRE

Для мене ніколи йога не зводилася до того, що дають зараз у йога студіях. Мене захоплювала йога в її традиційному духовному розумінні. Я багато спираюся на вивчення і практики буддизму. Але також у мене є терапевтичний досвід роботи з тривогою, болем і травматичним досвідом. Мені подобається проводити зв'язок між важливістю відновлювати зв'язок зі світом відчуттів тіла, розвивати жвавість, розвивати усвідомленість у стосунках з іншими та досліджувати свою людську природу з розумінням, що справді робить щасливим.

Метод TRE я використовую, щоб навчити людей саморегуляції. Я часто інтегрую свій досвід терапевта і викладача йоги, щоб навчати інших навичок релаксації.

іконка

Які курси веде

іконка

Моя основна освіта:

  • іконкаМіжнародне навчання Biodynamic Craniosacral Therapy (BCST) in IABT - Міжнародна Асоціація Біодинамічних Тренінгів;
  • іконкаМіжнародне навчання Tension & Trauma Releasing Exercises (TRE®) - Реліз від напруги та травми в TRE for ALL та TRE College;
  • іконкаСпеціальність Ортопедагогіка та реабілітологія в Інституті корекційної психології та педагогіки при НПУ імені М.П.Драгоманова;
  • іконкаСпеціальність Організаційна психологія та управління персоналом у КНЕУ ім. Вадима Гетьмана;
  • іконкаББілоруський Державний Університет, факультет соціокультурних комунікацій, "Еріксонівська терапія і клінічний гіпноз";
  • іконкаПроходжу навчання в Буддійській Шедрі імені Лонгчена Рабджама, що організована Гантенгом Тулку Рінпоче.